Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

SPIRITINĖ VALYMO PRIEMONĖ DEZ-80 1 litras

Prekės kodas: SVP
8,00 €

Aprašymas

SPIRITINĖ VALYMO PRIEMONĖ DEZ-80 1 litras

Pagaminta etilo ir izopropilo spirito (80 % koncentracijos) pagrindu. Dezinfekuoja paviršius, naikina virusus ir bakterijas.

Naudojimas: valyti įvairius paviršius, rankenas, turėklus, baldus, įrangą, visuomeninės paskirties vietose ir namuose. Tinka valyti metalinius, medinius, plastikinius ir kt. paviršius. Negali tiesiogiai liestis su maistu.

Sudėtis: denatūruotas etanolis 50-70%, izopropanolis 20-30%, glicerinas.

Perspėjimai: Labai degūs skystis ir garai. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. Butelį laikyti sandariai uždarytą. 

Informacija apie gamintoją: UAB “Savingė” Kalno 19, Vladikiškių km, Kaišiadorių r., LT-56180 Telefonas : (8-346) 600 11 Faksas: (8-346) 600 12, kokybe@savinge.lt.