Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

NIOINONNO Kvapus naikinantis preparatas 50 ml

Prekės kodas: NIOIN50ML
-14 %
12,49 € sena kaina 14,49 €

Aprašymas

NIOINONNO – biologinis, efektyvus ir saugus oro gaiviklis, tinkantis visoms patalpoms, panaikina blogus kvapus iš karto.

NIOINONNO privalumai:

  • Greitai ir efektyviai panaikina mineralinės ir organinės kilmės blogus kvapus
  • Nekenksmingas ir saugus. Pagamintas iš koncentruotų augalinių ekstraktų, neturi jokių kenksmingų priemaišų. Šio oro gaiviklio gaminimo procese nėra naudojama jokių naftos produktų, sunkiųjų metalų, ar kitų žalingų medžiagų.
  • Ekonomiškas ir lengvai naudojamas (įlašinti 10-20 lašų į 100 ml vandens ir išpurkšti per purkštuvą)
  • Higieniškas, veikia kvapus molekuliniame lygyje, gaivina orą ten, kur yra kenksmingų bakterijų sankaupos. Stabdo grybelių, bakterijų ir kenksmingų vabzdžių lervų dauginimąsi.
  • Nepalieka jokių dėmių
  • Nedegus

NIOINONNO  sudedamosios dalys:

Pušų, kamelijų ir kiškiakopūsčių ekstraktai.

Naudojimas:

Tualetas, vonia ir kt. Įpilkite Nioinonno tiesiai į unitazą. Dėl didesnio efekto, įpilkite į tualeto bakelį.

Skalbimas. Ištirpinkite 20 lašų Nioinonno stiklinėje vandens, įpilkite į skalbimo mašinos skyrių, skirtą skalbimo milteliams po kelių minučių po mašinos paleidimo; arba po skalbimo galima pamirkyti skalbinius Nioinonno skiedinyje 5 minutes.

Gamybinės patalpos. Nioinonno galima naudoti visose gamybinėse patalpose: maisto gamybos pramonėje, statybose, chemijos pramonėje, valymo įrenginiuose, naftos perdirbimo įmonėse ir kt.

Šiukšlės. Papurkškite Nioinonno aplink šiukšlių dėžę, konteinerį.

Ligoninės. Nioinonno efektyviai panaikins kvapus laboratorijose, palatose, tvarstomuosiuose.

Viešbučiai, biurai, mašinos, traukiniai, lėktuvai. Tiesiog papurškite Nioinonno patalpoje ar salone ir nustebsite dėl rezultato.

Naminiai gyvūnai. Papurškite Nioinonno ten, kur kaupiasi gyvūnų ekskrementai ir kvapai išnyks.

Koncentruoto skysčio neribotas galiojimo laikas, o praskiestą geriau sunaudoti per 12 val.

Nioinonno skiedinio santykiai:

1/100 –1/250 (~10-20- lašų  į 100 ml vandens)

Veikimas

Flavonoidai sugeria ir sunaikina kvapus. Nioinonno pagamintas tik iš augalinės kilmės medžiagų. Flavonoidai – tai  augaluose esantys junginiai, veikiantys kaip oro gaivikliai. Flavonoidai sugeria ir sunaikina blogus kvapus skleidžiančias medžiagas.

Jei blogi kvapai susidaro maisto atliekas skaidant mikroorganizmams (grybeliams ir bakterijoms), antibakterinės flavonoidų  savybės slopina mikroorganizmų veiklą, taip naikindami blogus kvapus.

Jei kvapus sukeliančios medžiagos išsisklaidę ore, flavonoidai suriša(absorbuoja) jas ir panaikina kvapus.

Nioinonno neutralizuoja  kvapus generuojančias rūgštines ir šarmines medžiagas. Nioinonno esantys flavonoidai veikia kaip antioksidantai prieš medžiagas, kurių oksidacijos metu išsiskiria  blogi kvapai. Taip pat flavonoidai sumažina šarminių medžiagų, išskiriančių kvapus, pH.

Natūralus kvapas. Kadangi Nioinonno pagamintas tik iš augalinės kilmės medžiagų, jis sukuria gaivų gryno miško oro aromatą, kuris labai malonus žmogaus uoslei.