HB-101 veikimas

HB-101 NAUDA

Lietuvoje naudojami cheminiai preparatai ne visada duodą norimą rezultatą, o jų naudojimas turi  šalutinį poveikį dirvožemiui, kuris mažina derlingumą ir reikalauja vis daugiau cheminių trąšų, kad augalas būtų pamaitintas. Naudojant HB-101 galima sumažinti tiek ekonomines išlaidas, tiek pagerinti savo kultūrų derlingumą.

FOTOSINTEZĖ

Augalai sugeria saulės šviesą ir anglies dvideginį per lapus, kur fotosintezės rezultate pasigamina gliukozė ir kitos medžiagos, būtinos augalo vystymuisi. Purškiant lapus preparatu HB-101 ir laistant dirvą augalas pasisaviną iš dirvožemio daugiau mikro ir makroelementų, kurie yra būtini augalui, kaip maisto medžiaga. Purškiant HB-101 mitybinės medžiagos susimaišo su natrio ir kalcio jonais esančiais preparate HB-101 ir aktyviai maitina ląsteles, padidina fotosintezės efektyvumą. Ji skirta gėlėms, daržovių kultūroms, vaismedžiams.

ŠAKNŲ STIPRINIMAS

Pagrindinė augalo šaknų ir stiebų funkcija – absorbuoti ir išnešioti vandenį ir kitas maistines medžiagas visiems organams. Lapų sveikata priklauso nuo šaknų sistemos sveikatos. Vanduo ir maistinės medžiagos, ypač kalcis, būtinas lapų ir šaknų vystymuisi, bet daugumos mineralų augalas nepajėgus absorbuoti dėl kietos jų formos. Šiuos mineralus būtina paversti į joninę formą ir taip pasiekiama, padedant gyviems gyvenantiems dirvoje mikroorganizmams. Naudojant preparatą  HB-101, kurio sudėtyje yra mineralai joninėje formoje mikroorganizmų aktyvumas didėja, pasiekiamas maistinių medžiagų balansas. Naudojant HB-101 turime stiprią šaknų sistemą, sugebančią apsirūpinti pakankamu kiekiu augalinės energijos tokios kaip gliukozė. Papildomai greta  šių gyvybiškai svarbių jonizuotų mineralų HB-101 turi nemažą kiekį solonino – metaboliko, kuris aprūpina dirvos mikroorganizmus deguonimi.

APSAUGINIS POVEIKIS

HB-101 produktas saugus gyviems organizmams, nes nėra insekticidas. Augalai turi natūralų apsauginį mechanizmą, panašų į žmogaus įmuninę sistemą. Jeigu augalai auga netinkamose sąlygose, jų imuninė sistema nepakankamai efektyvi, pasekoje jie yra pažeidžiami įvairių kenkėjų. HB-101 padeda susidoroti  su šia problema.