NIOINONNO Kvapus naikinantis preparatas

NIOINONNO  – biologinis, efektyvus ir saugus oro gaiviklis, tinkantis visoms patalpoms, panaikina blogus kvapus iš karto.

NIOINONNO privalumai:

  • Greitai ir efektyviai panaikina mineralinės ir organinės kilmės blogus kvapus
  • Nekenksmingas ir saugus. Pagamintas iš koncentruotų augalinių ekstraktų, neturi jokių kenksmingų  priemaišų. Šio oro gaiviklio gaminimo procese nėra naudojama jokių naftos produktų, sunkiųjų metalų, ar kitų žalingų medžiagų.
  • Ekonomiškas ir lengvai naudojamas (įlašinti 10-20 lašų į 100 ml vandens ir išpurkšti per purkštuvą)
  • Higieniškas, veikia kvapus molekuliniame lygyje, gaivina orą ten, kur yra kenksmingų bakterijų sankaupos. Stabdo grybelių, bakterijų ir kenksmingų vabzdžių lervų dauginimąsi.
  • Nepalieka jokių dėmių
  • Nedegus

 Flavonoidai sugeria ir sunaikina kvapus. Nioinonno pagamintas tik iš augalinės kilmės medžiagų.

Flavonoidai – tai  augaluose esantys junginiai, veikiantys kaip oro gaivikliai. Flavonoidai sugeria ir sunaikina blogus kvapus skleidžiančias medžiagas.

Jei blogi kvapai susidaro maisto atliekas skaidant mikroorganizmams (grybeliams ir bakterijoms), antibakterinės flavonoidų  savybės slopina mikroorganizmų veiklą, taip naikindami blogus kvapus.

Jei kvapus sukeliančios medžiagos išsisklaidę ore, flavonoidai suriša(absorbuoja) jas ir panaikina kvapus.

Nioinonno neutralizuoja  kvapus generuojančias rūgštines ir šarmines medžiagas. Nioinonno esantys flavonoidai veikia kaip antioksidantai prieš medžiagas, kurių oksidacijos metu išsiskiria  blogi kvapai. Taip pat flavonoidai sumažina šarminių medžiagų, išskiriančių kvapus, pH.

Natūralus kvapas. Kadangi Nioinonno pagamintas tik iš augalinės kilmės medžiagų, jis sukuria gaivų gryno miško oro aromatą, kuris labai malonus žmogaus uoslei.